Yhteystiedot

Myynti

Erkka Rike

Johto, tuotanto, myynti, laskutus
erkka.rike@ejttekniikka.fi
 040 576 5135

Juha Leppänen

Myyntijohtaja, ostot
juha.leppanen@ejttekniikka.fi
040 039 4050

Pyry Kivinen

Myynti-insinööri
pyry.kivinen@ejttekniikka.fi
044 015 5422

Dennis Rike

Tuotantopäälikkö, koneinsinööri
dennis.rike@ejttekniikka.fi
040 961 8096

Tuotannonsuunnittelu

Jarno Hagman

Tuotannonsuunnittelu, johto
jarno.hagman@ejttekniikka.fi
040 702 7130

Rauli Sarin

Tuotannonsuunnittelu
rauli.sarin@ejttekniikka.fi
040 556 6918

Sinikka Valkeapää

Suunnitteluinsinööri
sinikka.valkeapää@ejttekniikka.fi
041 319 7047

Tiitus Tuominen

Tuotantoinsinööri
tiitus.tuominen@ejttekniikka.fi
040 358 3738

Miko Savolainen

Tuotannonsuunittelu
miko.savolainen@ejttekniikka.fi
040 417 4545

Tommi Ääri

Tuotannonsuunittelu
tommi.aari@ejttekniikka.fi
040 520 0917

Logistiikka

Martin Granholm

martin.granholm@ejttekniikka.fi
044 981 8766

Pauli Hintsanen

pauli.hintsanen@ejttekniikka.fi
040 507 1782

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite
003723211652

Operaattori
Apix Messaging 003723327487

Sähköpostiskannauksen osoitteet
003723211652@procountor.apix.fi

Materiaalitodistukset osoitteeseen
todistukset@ejttekniikka.fi

EJT-Tekniikka on muuttanut

Härjänruopantie 14
21290 Rusko

Muutimme isompiin 7000 m2 tiloihin Turun kupeeseen Ruskolle.

Panostamalla tuotantotiloihin ja investoimalla uuteen konekantaan voimme  jatkossa palvella laajempaa asiakaskuntaa.

Tuotantotilojemme läheisyydessä on vielä paljon tilaa uusille liiketiloille.

EJT-Tekniikka on muuttanut

Härjänruopantie 14
21290 Rusko

Muutimme isompiin 7000 m2 tiloihin Turun kupeeseen Ruskolle.

Panostamalla tuotantotiloihin ja investoimalla uuteen konekantaan  voimme  jatkossa  palvella entistä laajempaa asiakaskuntaa.

Tuotantotilojemme läheisyydessä on vielä paljon tilaa uusille liiketiloille.